Українська діаспора Чехії підтримала звернення до ООН #FreeOurSailors #CrimeaIsUkraine #FreeUkrainianSailors Рекомендовані

Вівторок, 19 лютого 2019 08:48 Автор  Стожари Опубліковано в Українці в світі
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Українська громада Чехії висловила підтримку зверненню до генсека ООН Антоніу Гутерреша щодо засудження російської агресії в Україні та негайного звільнення військовополонених українських моряків

Про це повідомив Вадим Свириденко, Уповноважений Президента України з питань реабілітації учасників бойових дій та член Української ініціативної групи з підготовки звернення до Генерального секретаря ООН.

 

 

У відеоролику, який Свириденко розмістив у соцмережі, активісти української громади Чехії просять Генерального секретаря ООН посприяти звільненню усіх українців, які протиправно утримуються у полоні Кремля.

«Українці Чехії своєю підтримкою звернення до Генерального секретаря ООН вимагають засудження російської агресії проти України та негайного звільнення з російського полону українських моряків. Українці єдині! Дякуємо!», - зазначив Вадим Свириденко.

Як повідомляв портал українців світу "Стожари", звернення до генсека ООН ініціювала українська ініціативна група, до складу якої входять Герой України, генерал-майор Ігор Гордійчук, Герой України, народна артистка України Ада Роговцева, Герой України, визволений з полону «ЛНР» Володимир Жемчугов, релігієзнавець, визволений з полону «ДНР» Ігор Козловський та Вадим Свириденко, уповноважений Президента України з питань реабілітації учасників бойових дій та ін.

Підписати звернення можна у Національному музеї історії України (НМІУ) або в електоронному форматі.

52094050 786208325083791 8167266929120116736 o

20 лютого 2019 року це звернення буде передано до зібрання Генеральної Асамблеї ООН.

Останнє редагування Вівторок, 19 лютого 2019 09:09