Міжнародна місія Світового Конґресу Українців шукає довгострокових спостерігачів на вибори 2019 р. в Україні Рекомендовані

П'ятниця, 01 березня 2019 10:04 Автор  Стожари Опубліковано в Українці в світі
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Міжнародна місія Світового Конґресу Українців (СКУ) зі спостереження за виборами 2019 р. в Україні шукає дистанційних довгострокових спостерігачів, що моніторитимуть медіа-середовище іноземними мовами

Про це повідомляється на сторінці СКУ у Facebook.

«Міжнародна місія Світового Конґресу Українців зі спостереження за виборами 2019 р. в Україні шукає дистанційних довгострокових спостерігачів, що моніторитимуть медіа-середовище іноземними мовами протягом березня-квітня по декілька годин на тиждень», - йдеться у повідомленні.

Як повідомляється, до участі запрошуються представники української діаспори, іноземці та українці, що тимчасово або постійно проживають закордоном і хотіли би долучитись до наших зусиль з відслідковування висвітлення ходу українського виборчого процесу в іноземних інтернет-ЗМІ різними мовами світу.

Для участі треба заповнити коротку форму за посиланням.

Онлайн-тренінг щодо медіа-моніторингу відбудеться вже у цю суботу, 2 березня, о 9.00 за торонтським часом через використання системи GoToMeeting. 

Останнє редагування П'ятниця, 01 березня 2019 10:12