Версія для друку

Українцям Португалії показали колекцію українського одягу від дизайнера Марії Шамедько

Вівторок, 05 березня 2019 09:17 Автор  Оксана Козак Опубліковано в Українці в світі
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)
Українцям Португалії показали колекцію українського одягу від дизайнера Марії Шамедько Фото: сторінка Павла Садохи у Facebook

Український одяг різного стилю від українського бренду Maruna by Maria продемонстрували у Лісабоні за участі дизайнера Марії Шамедько.

Про це повідомила ведуча етновечору Іоанна Бейтан, представниця української діаспори з Австрії, йдеться на відео з показу, - повідомляє "Укрінформ".

"Дизайнер Марія Шамедько привезла до Лісабона надзвичайно гарну колекцію українського одягу різного стилю. «Це і вечірні сукні, і одяг офісний, і кежуал.Тобто це одяг, який можна одягати і на різні українські заходи, і у повсякденному житті», - зазначила ведуча.

Показ колекції відбувся наприкінці лютого у Культурно-освітньому центрі "Дивосвіт" при Спілці Украінців у Португалії (СУП), про що написала у Facebook заступник голови СУП Ольга Гарасимчук.

«У культурно-освітньому центрі "Дивосвіт" при Спілці Українців у Португалії відбувся показ виробів украінської вишивки. Учениці 8-9-10-11 класів продемонстрували 60 виробів ручноі роботи майстра Марії Шамедько з Києва. Після закінчення показу учасники та гості мали змогу придбати пречудові українські вироби», -  зазначила Ольга Гарасимчук.

Вона подякувала пані Марії за чудову колекцію українських виробів, усім моделям, які продемонстрували назвичайну красу кожного вироба. Особливу подяку було висловлено Наталії Федорчук за допомогу в організації показу мод і великий професіоналізм.