Спілка українців у Португалії просить прем'єр-міністра країни зупинити російську пропаганду на телебаченні Рекомендовані

Понеділок, 11 березня 2019 08:09 Автор  Рада Спілки Українців у Португалії Опубліковано в Українці в світі
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Спілка українців у Португалії у відкритому листі звернулася до прем`єр-міністра Португальської Республіки Антоніу Кошті з проханням не допускати поширення російської пропаганди на португальському телебаченні.

Відкритий лист Прем`єр-міністру Португальської Республіки - Антоніо Кошті
Шановний пане Міністре!
Ми, представники української громади в Португалії, дуже стурбовані тим, що за місяць до надзвичайно важливих для України президентських виборів, державний португальський телевізійний канал RTP3 включає у вечірній ефір проросійський документальний фільм «Крим з плином часу» (автор. Інга Вольфрам).
Цей фільм, не відображає реальний стан щодо порушення людських прав у Криму, свідомо перекручує історичні факти у виключно вигідному для Росії контексті та є за своїм змістом - виправданням незаконної анексії української території - півострова Крим.
Зараз, під кордонами України зосереджена 90-то тисячна російська армія з наступальною зброєю масового знищення.
Реальна історія Європи минулого століття, мільйонами жертв довела, що здача «малих територій», не зупиняє агресора.
До цього часу, від масштабного вторгнення в Україну, російських лідерів стримала лише героїчна оборона українського народу та позиція світового співтовариства, зокрема і країн ЄС. 
Шановний пане Міністре!
Ми українці, включно з кримськими татарами, які отримали політичний притулок в Португалії внаслідок російської агресії, просимо Вас не допускати поширенню російської пропаганди, що оправдовує агресію в державних агенціях масової інформації, та всіляко підтримати Україну у відновленні її тероторіальноі цілісності.
З повагою,
Голова Спілки українців у Португалії,
Павло Садоха.
Останнє редагування Понеділок, 11 березня 2019 08:30