"Українці Москви" вклонилися Кобзареві Рекомендовані

Понеділок, 11 березня 2019 08:17 Автор  "Українці Москви" Опубліковано в Українці в світі
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)
Біля пам'ятника Біля пам'ятника
9 березня 2019 р. активісти українських організацій Москви, Підмосков’я прийшли до пам’ятника Т. Шевченку, щоб покласти квіти і вшанувати Великого Кобзаря. Цього дня минуло 205 років від дня народження невмирущого Кобзаря-Прометея України.
Біля пам’ятника з квітами також були представники Посольства України, Культурного центру.
Із словом про Великого Кобзаря виступив голова громадської організації «Провісник» Тарас Дудко, затим люди читали поезії поета.
Окремо треба зазначити присутність досить значної кількості правоохоронців, як видимих, так і невидимих, себто «людей в штатском». Внизу на набережній стояли два автобуси, в яких можуть їхати як поліція, так і затримані.
346  764
Спочатку надмір правоохоронців викликав здивування. В попередні роки такого не було. Зазвичай кілька служивих стояли оддалік, а тепер вони підходили досить близько (навіть здавалося нібито демонстративно).
Якщо ж взяти до уваги, що сьогодні Україна за даними соцопитувань вважається більшим ворогом аніж Євросоюз і Сполучені Штати, то, можливо, поліцейська активність і не була зайвою. Тож лишилося тільки скласти подяку правоохоронцям.
«Українці Москви»
Москва, 09 березня 2019 р
Останнє редагування Понеділок, 11 березня 2019 08:33