Українців Лісабона запрошують на Шевченківські дні в Португалії Рекомендовані

Четвер, 14 березня 2019 13:03 Автор  Стожари Опубліковано в Українці в світі
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

З нагоди відзначення 205-ї річниці з дня народження Т.Шевченка українців Лісабона запрошують 23 березня на офіційну церемонію підписання договору щодо виготовлення пам’ятника Т.Шевченку, а також покладання квітів до пам'ятного знаку, де буде встановлено пам'ятник видатному українському поету.

Про це повідомляє Посольство України у Португалії на своїй сторінці у Facebook

"В рамках проведення впродовж березня 2019 року Шевченківських днів в Португалії, Посольство України та Асоціація «Montarás – Monumento ao Taras Shevchenko em Lisboa» запрошують всіх зацікавлених 23 березня 2019 року о 12.00 за адресою Praça de Itália до участі у тематичному заході з нагоди відзначення 205-ї річниці з дня народження Т.Шевченка, в рамках якого відбудеться офіційна церемонія підписання договору щодо виготовлення пам’ятника Т.Шевченку, а також покладання квітів до пам'ятного знаку, де буде встановлено пам'ятник видатному українському поету", - йдеться у повідомленні. 

Нагадаємо, як повідомив порталу українців світу Стожари Павло Садоха, муніципалітет Лісабона надав офіційний дозвіл на встановлення погруддя Тараса Шевченка на площі міста. 

"Після довгих юридичних процедур, та завдячуючи наполегливості посла України - Інни Огнівець, нам вдалося отримати офіційний дозвіл муніципалітету Лісабону для встановлення погруддя Т.Г. Шевченка на площі Італії у Лісабоні...", - зазначив голова Спілки українців у Португалії та член Ініціативної групи зі встановлення пам’ятника Т.Г.Шевченку в Лісабоні Павло Садоха

Разом з тим, у Посольстві України в Португалії сподіваються, що пам’ятник буде встановлений 24 серпня, до Дня Незалежності України.