Українці Японії запрошують на Марш вишиванок. Вдягни вишиванку і підтримай Україну! Рекомендовані

Понеділок, 22 квітня 2019 11:01 Автор  Стожари Опубліковано в Українці в світі
Оцініть матеріал!
(5 голосів)
вишиванки Японія вишиванки Японія

Українці в Японії запрошують всіх українців, друзів України та небайдужих до України в Японії взяти участь у п’ятому Марші вишиванок та приєднатися до світової ініціативи та глобальної акції -- Вдягни вишиванку і підтримай Україну!

Про це йдеться на сторінці Посольства України в Японії у Facebook.

"Мегамарш закликає всіх українців, друзів України та небайдужих до України в Японії приєднатися до світової ініціативи та глобальної акції «Вдягни вишиванку і підтримай Україну!» П’ятий традиційний марш вулицями Токіо!». Як і минулого року, цього разу в центрі столиці - районі Ґінза! Запрошуються всі!", - йдеться у повідомленні.

Організомують захід "Краяни" - незалежна, неурядова та неофіційна організація українців, що проживають у Японії.

"Будемо раді бачити вас у вишиванках, якщо ви не маєте вишиванки — в одязі в національних кольорах. Будь-яка українська символіка всіляко заохочується і вітається: українські прапори, прапорці, жовто-блакитні стрічки та інша національна атрибутика", - зазначають організатори.

Разом з тим, організатори підкреслюють, що захід є аполітичним. Будь-яка символіка, окрім державної, вигуки/пісні з політичним наповненням на заході забороняється.

Після мегамаршу пропонується продовжити спілкування у парку Хібія. Для цього треба захопити з собою підстилки для сидіння, легкі закуски, напої на свій смак.

Захід відбудеться 19 травня 2019 р. о 13:30. Місце зустрічі: Токіо, Чюо-ку, Хонґокучо 4-4-3, парк Токіва. Маршрут руху: Парк Токіва - Станція Ґінза - Парк Хібія. Захід безкоштовний.