Версія для друку

V Міжнародний фестиваль "Ucrania Fest" запрошує українців світу до Іспанії Рекомендовані

Вівторок, 23 квітня 2019 06:40 Автор  Стожари Опубліковано в Українці в світі
Оцініть матеріал!
(4 голосів)

З 10 по 16 вересня в іспанських містах Барселоні та Мальград де Мар пройде ювілейний V Міжнародний фестиваль української культури "Ukrania Fest".

"V Міжнародний фестиваль "Ucrania Fest" збирає в Барселоні друзів по світу, майстрів, митців, представників української креативної індустрії та гастрономії, поціновувачів національних культурних традицій ...", - повідомляють організатори.

Організаторами заходу виступають українська асоціація «Джерело» (Барселона, Іспанія) за підтримки Генерального Консульства України в Барселоні, місцевих органів влади міста Барселона і Мальграт де Мар (Коста Брава) та при співпраці з Товариством зв´язків з українцями за межами країни «Україна – Світ» (Київ, Україна), Академією мистецтв України (Київ, Україна), ГО «Академія моделювання успіху» (Київ, Україна), Емігрантське радіо (Київ, Україна) Торгової Палати Барселони (Cabra de Comercio Industria y Navegación de Barcelona), Федерації Українських асоціацій в Іспанії (Валенсія, Іспанія), Музей вишивки “GLOW ART” (Київ, Україна).

Метою фестивалю є популяризація української народної, сучасної та фольклорної творчості, взаємозбагачення культурних традицій, обмін досвідом творчої діяльності композиторів, поетів, хореографів, музичних керівників, продюсерів, фотографів, модельєрів національного костюму, народних митців та представників української національної гастрономічної культури. А також розширення культурних, туристичних, інформаційних та ділових зв’язків між Україною та Іспанією завдяки культурному обміну та іншим засобам комунікацій.

Як повідомила порталу українців світу "Стожари" директор Фестивалю Ольга Дзюбан, "На гостей фестивалю чекає: тепле сонце, чисте море, цікаві знайомства, неймовірні концерти, виставки, майстер класи, показ української моди, найсмачніша українська кухня, випічка, вироби народних майстрів, пізнання іспанської культури, екскурсії, музика, танці, лотерея МАУ, прямий ефір по"Емігранському радіо", флешмоб усіх учасників фестивалю по містах Барселона та Мальград де Мар. Проживання тиждень на березі теплого моря у чотирьох зірковому готелі по фестивальних цінах (значно нищих як звичайні) з дворазовим харчуванням, з басейнами у дворі, з водяними розвагами для дітей та дорослих, з парасольками та лежаками, можливість відвідати відомі усьому світу музеїв, місць Барселони".

Нагадаємо, на минулорічному фестивалі українська делегація була представлена 270 учасниками із семи країн світу.

Реєстрація учасників та бажаючих бути присутніми на фестивалі триває. Поспішайте! Кількість місць обмежена. Усю інформацію ви зможете одержати тут (Положення про фестиваль та Анкета учасника).