Свiтовий Конґрес Українців привітав Володимира Зеленського з перемогою на президентських виборах в Україні Рекомендовані

Вівторок, 23 квітня 2019 12:43 Автор  Стожари Опубліковано в Українці в світі
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)
Свiтовий Конґрес Українців Свiтовий Конґрес Українців

Свiтовий Конґрес Українців (СКУ) привітав Володимира Зеленського з перемогою на президентських виборах в Україні та висловив готовність до співпраці задля реалізації стратегічних завдань утвердження України та її інтересів у світі, продовження европейської та євроатлантичної інтеграції, відстоюванні незалежності та суверенітету України у боротьбі з агресією Росії..

Про це від імені СКУ повідомив Павло Ґрода на всоїй сторінці у Facebook.

"Від імені Ukrainian World Congress - Свiтовий Конґрес Українців висловлюємо найщиріші вітання пану Володимиру Зеленському переможцю президентських перегонів в Україні.

Український народ зробив свій демократичний вибір і висловив Вам велику довіру та сподівання на розвиток незалежної, суверенної та демократичної України.

СКУ готовий активно співпрацювати з Вами на посаді Президента України задля реалізації стратегічних завдань утвердження України та її інтересів у світі, продовження европейської та євроатлантичної інтеграції, відстоюванні незалежності та суверенітету України у боротьбі з агресією Росії.

Адже всі ми українці, де б ми не жили!
З Україною в серці!", - йдеться у повідомленні.