У Португалії учасники "Безсмертного полку" напали на українців Рекомендовані

Понеділок, 06 травня 2019 07:24 Автор  Стожари Опубліковано в Українці в світі
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

У неділю в столиці Португалії Лісабоні учасники акції "Безсмертний полк" напали на українців, які стояли з плакатами про жертв сталінського режиму та теперішньої війни на Сході України.

Про це Порталу української діаспори "Стожари" повідомили в Спілці українців у Португалії (СУП).

"Незважаючи на попередження Спілки українців у Португалії, на листи посла України в Португалії Інни Огнівець до муніципальної ради Лісабону,назначаючи на зустрічі минулого року президента СКУ Євгена Чолія з Вищим комісаром з питань міграції Педром Калядо та депутатами Португальського парламенту, цього року, російське посольство, комуністична партія Португалії і супутні організаці лівого спрямування знову провели пропагандистську акцію «Безсмертний полк» у Лісабоні", - йдеться у повідомленні.

1557069727 5021

Як зазначається, "представники української громади в Португалії дізнавшись із соціальних мереж про заплановану акцію, також взяли участь у ній, але з плакатами та гаслами, які показують справжню роль Сталіна у розв’язуванні Другої Світової війни і численних жертв сталінського терору та, що стосується теперішньої московсько-української війни".

57210731 716026262145040 8995437130318610432 n1 

«З боку організаторів («Безсмертного полку» - ред.) відбулася агресія проти українців. Були вирвані плакати, вирваний та розбитий телефон однієї українки та після акції був вчинений напад на автомобіль одного активіста української громади, якому на очах його однорічного внука розбили фару в автомобілі і він отримав декілька ударів бейсбольною битою по тілу», - йдеться у повідомленні.

 


"Сьогоднішня акція москалів у Лісабоні, ще раз довела справжній характер «Бесмертного полку», а саме: пропаганда агресії, етнічної ненависті та московського шовінізму", - зазначають організатори.

 

 

Нагадаємо, акція «безсмертний полк», придумана російськими активістами на початку 2010-х років як спосіб згадати про своїх власних родичів, які загинули під час Другої світової війни, наступними роками була перетворена на офіціозний захід кремлівської пропаганди, який Росія через свої дипломатичні та інші представництва намагається проводити і поза своїми межами: людей масово виводять на такі акції, вручаючи їм портрети невідомих їм людей та агітаційні плакати. Будь-які намагання відновити історичну правду про ту війну і захистити її від перекручень офіційною пропагандою в Росії проголошують «спотворенням історичної правди» і пропонують запровадити покарання за такі дії.

Останнє редагування Понеділок, 06 травня 2019 07:48