Прем’єр-міністр Канади зустрівся з українськими стажерами

Вівторок, 14 травня 2019 06:48 Автор  Марта Патика Опубліковано в Українці в світі
Оцініть матеріал!
(0 голосів)
Прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо провів зустріч із учасниками канадсько-української парламентської програми, які проходять стажування у федеральному парламенті в Оттаві.

З нагоди Всесвітнього дня вишиванки, що відзначатиметься цього тижня, Джастін Трюдо разом із колегами-депутатами та українськими стажерами зробив святкове фото, - повідомляє портал української діаспори "Стожари" з посиланням на "Укрінформ". До заходу приєднався також посол України в Канаді Андрій Шевченко.

1557812311 530

Зазначимо, що на четвер у Оттаві запланований ряд інших акцій з нагоди Всесвітнього дня вишиванки. Зокрема, канадські депутати, члени української громади та інші охочі зроблять групове фото навпроти будівлі федерального парламенту Канади.

Окрім цього, очікується голосування за законопроект про визнання депортації кримських татар актом геноциду.

1557812310 915

Нагадаємо, Всесвітній день вишиванки – це міжнародне свято, яке має сприяти збереженню споконвічних народних традицій створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Дата проведення — щороку в третій четвер травня. У цей день кожен охочий може долучитись до свята, одягнувши вишиванку на роботу, до університету, школи чи садочка.

Останнє редагування Вівторок, 14 травня 2019 07:18