Cвітовий конґрес українців запрошує волонтерів до спостережної місії на парламентських виборах в Україні Рекомендовані

П'ятниця, 21 червня 2019 11:33 Автор  Стожари Опубліковано в Українці в світі
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Cвітовий конґрес українців (СКУ) закликає волонтерів до участі в спостережній місії в якості короткотермінових спостерігачів під час парламентських виборів в Україні 21 липня 2019 р.

Про це повідомляється на сайті СКУ.

Місія СКУ здійснюватиме моніторинг позачергових виборів народних депутатів України та надаватиме оцінку щодо дотримання національного законодавства України і її зобов’язань перед Організацією з безпеки і співробітництва в Європі та Радою Європи, а також щодо інших міжнародних стандартів відносно демократичних виборів.

Попередній Президент СКУ Евген Чолій є Головою Місії СКУ.

СКУ приймає аплікації на короткотермінове спостереження від волонтерів (крім громадян України і Російської Федерації), які під час Парламентських виборів,призначених на 21 липня 2019 р.:

  • можуть приїхати в Україну для спостереження за виборчим процесом;

  • тимчасово або постійно проживають в Україні та готові спостерігати за виборчим процесом або

  • можуть спостерігати за виборчим процесом в одному з дипломатичних представництв України за кордоном.

Аплікаційний пакет документів, включно з анкетою, яка необхідна для реєстрації апліканта короткотерміновим спостерігачем від СКУ в Центральній виборчій комісії України, доступний на веб-сайтi СКУ.

Для того щоб стати короткотерміновим спостерігачем від СКУ під час Парламентських виборів в Україні, просимо заповнити цей аплікаційний пакет документів та надіслати його не пізніше 10 липня 2019 р. на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Волонтери, які були зареєстровані в якості короткотермінових спостерігачів від СКУ під час Президентських виборів в 2019 р., повинні знову зареєстуватись в Центральній виборчій комісії на Парламентські вибори в Україні.

З усіма питаннями щодо Місії СКУ просимо звертатися до Володимира Кістяника, Координатора Місії СКУ, тел.: +380977525177 (Україна, WhatsApp, Viber) або на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

“Щиро закликаю якнайбільше волонтерів приєднатися до Місії СКУ і зробити значний внесок у зміцнення демократії в Україні”, – заявив Голова Місії СКУ Евген Чолій.