Українці Португалії зустрілись з борцями проти московської окупації Криму Ахтемом Чийгозою та Умером Ібрагімовим Рекомендовані

Понеділок, 24 червня 2019 06:03 Автор  Стожари Опубліковано в Українці в світі
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

22 червня Українська громада в Португалії зустріла в аеропорту Лісабона незламних борців проти московської окупації Криму заступника голови Меджлісу кримськотатрського народу Ахтема Чийгоза та Умера Ібрагімова.

Про це Порталу української діаспори "Стожари" повідомили у Раді Спілки Українців у Португалії.

 

 

Як повідомляється, 23 червня відбулася зустріч з українською громадою в УГКЦ м. Лісабону.

6574644675671

Разом з тим, вже традиційно, в день приїзду гості відвідали місце, де скорим часом буде встановлено погруддя Т. Г. Шевченку. 

54656756767651

Також 23 червня, незаважаючи на дощ, шановні гості Української громади в Португалії взяли участь у товариському футбольному матчі під гаслом: «Ми чекаємо на Тебе - Ервін!», в ім’я кримотатарського активіста Ервіна Ібрагімова, сина Умера Ібрагімова, викраденого 3 року тому.

 

 

Батько Ервіна - Умар Ібрагімов та в’язень сумління московського окупаційного режиму, заступник голови Меджелісу кримотатарського народу - Ахтем Чийгоза, щиро подякували всім організаторам і учасникам за вияв солідарності з кримотатарським народом у поборюванні московських окупантів.