Посол України та голова Спілки українців у Португалії зустрілися з депутатом, що голосував за повернення РФ до ПАРЄ Рекомендовані

Середа, 03 липня 2019 11:19 Автор  Спілка Українців у Португалії Опубліковано в Українці в світі
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

З ініціативи посла України в Португалії - пані Інни Огнівець, відбулася зустріч з депутатом португальського парламенту - Дуартом Маркешом (Соціал-Демократична партія), який проголосував 25 червня за повернення Росії до ПАРЄ.

Про це повідомив голова Спілки українців у Португалії Павло Садоха  у Facebook

"Нам, українцям, є надзвичайно важливо знати аргументи депутатів за яких ми будемо голосувати у жовтні цього року на парламентських виборах у Португалії. Нагадаємо, що Дуарт Маркеш, був одним з депутатів, який підтримав Революцію Гідності, двічі був на Майдані і був співавтором резолюціі про визнання Голодомору геноцидом”, - йдеться у повідомленні.

"Наші зауваження будувалися на історії Україно-російських відносин, де Московія жодного разу не дотрималася своїх зобов’язань. Іншим прикладом підступної політики Москви, був страшний Голодомор організований московсько-комуністичним режимом, з чим депутат Португальського парламенту цілковито погодився".

Серед іншого, основною причиною такого позиціювання Дуарт Маркеш назвав можливість моніторингу дотримання прав людини на території РФ та мати плацдарм для прямого діалогу.

В кінці зустрічі, Дуарт Маркеш виявив стурбовання у зв’язку з ситуацією навколо Консультативної Ради при Вищому комісаріаті з питань міграції, де на даний час, українську громаду представляють організації Руського мира (організатори Безсмертного полка), що маскуються під українців.

"Це питання, як і питання захисту України від московської агресії буде продовженням нашого діалогу", - зазначив Дуарт Маркеш, в кінці зустрічі.