У Німеччині збирають книги для сільських шкіл в Україні Рекомендовані

Понеділок, 05 серпня 2019 06:52 Автор  Марта Патика Опубліковано в Українці в світі
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Українська діаспора у Німеччині проводить збір книжок, дідактичних матеріалів та ігор для сільських шкіл в Україні.

Про це повідомляється на сторінці події у Facebook.

«Мріємо про рівні освітні можливості у кожному місті та селі України. Знаємо, що маленькі міста та села потребують поповнення якісних матеріалів німецькою/англійською мовою. Наша мета - організувати німецькі куточки в сільських школах України. Це книги, ігри, дидактичні матеріали німецькою/англійською мовою. Все, що сподобається дітям, буде корисним для вивчення німецької/англійської мови, а також дозволить якісно проводити вільний час», - йдеться у повідомленні.

«Звертаємось до українців у Німеччині, небайдужих до розвитку освіти в Україні. У нагоді стануть різні ігри, художні книги для дітей і навчальна література (б/у в гарному стані або нова)», - зазначають організатори акції.

Збір німецьких скарбничок відбувається з 5 липня до 25 серпня 2019 року за адресою: Генеральне консульство України в Дюссельдорфі (Generalkonsulat der Ukraine in Düsseldorf, Immermannstraße 50, 40210 Düsseldorf.

Організаторами збору виступили українська школа в Дюссельдорфі Ukrainische Schule in Düsseldorf "Рідне слово" і ВУЛИК ІДЕЙ Клуб розумних дітей.

Як зазначається, з організаційних питань можна звертатися до засновниці та керівниці ВУЛИК ІДЕЙ Клуб розумних дітей Олени Дубас-Чорнюк (Olena Dubas-Chorniuk): Тел.,Viber, WhatsApp 050-648-19-07 або писати на електронну пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Також можна звертатися до вчительки української мови у школі «Рідне слово» в місті Дюссельдорф Юлії Дунайчук (Yuliia Dunaichyk): Тел., Viber, WhatsApp 0049157 56784753, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..