Україна представить свою продукцію на Всесвітньому медовому конгресі в Монреалі

П'ятниця, 09 серпня 2019 08:19 Автор  Марта Патика
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Українська делегація візьме участь у 46-у Всесвітньому медовому конгресі та виставці APIMONDIA 2019, які проходитимуть в Монреалі з 8 по 12 вересня 2019 року.

 Україна на заході буде вперше представлена єдиним Національним стендом, де можна буде ознайомитись із медовою продукцією від провідних українських переробників та фасувальників меду. Під час виставки буде нагода також поспілкуватися безпосередньо із українськими пасічниками.

Співорганізаторами українського стенду є Українська Асоціація експортерів і переробників меду та Спілка Пасічників України за підтримки Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН та Європейського банку реконструкції та розвитку.

В рамках конгресу відбудеться Національний вечір, присвячений медовій галузі України, під час якого планується презентувати Бренд Українського меду.

Україна входить до п’ятірки найбільших світових виробників та експортерів натурального меду. Щороку експорт українського меду сягає близько 60 тис. тон, а географія охоплює всю північну півкулю.

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається