У Мінську відбулося «Свято української культури» Рекомендовані

Вівторок, 20 серпня 2019 06:29 Автор  Марта Патика Опубліковано в Українці в світі
Оцініть матеріал!
(2 голосів)
«Свято української культури» у Мінську «Свято української культури» у Мінську

 «Свято української культури» відвідали декілька тисяч гостей.

 Про це повідомляє пресслужба Посольства України в Республіці Білорусь.

«17 серпня 2019 року у Мінську, за підтримки Посольства України в Республіці Білорусь, відбулося «Свято української культури», - йдеться у повідомленні.

«Свято української культури»

Як повідомляється, на центральній площі Мінська мінчани та гості білоруської столиці почули виступи професійних і аматорських творчих колективів української громади Білорусі. Спеціально для участі у заході з України прибули Академічний народний хор Чернігівського обласного філармонійного центру, чернігівський джаз-бенд «BissQwit» майстри народних художніх ремесел Чернігівської області.

«Свято української культури»

В рамках Свята був представлений ряд виставок, зокрема, традиційної української вишивки, виставка-ярмарка українських книжок тощо. Відбулися майстер-класи з гончарства і ковальської справи, презентація туристичного потенціалу України. Гості Свята мали можливість спробувати страви традиційної української кухні. За участі великої кількості слухачів пройшов відкритий урок з української мови.

«Свято української культури»

На відкритті заходу виступив Посол України в Республіці Білорусь Ігор Кизим, який відмітив важливість проведення подібних свят та окремо подякував творчим колективам Чернігівщині, наголосивши що їх участь у заході дозволяє продемонструвати високий культурний потенціал цього регіону України.