Українці в Португалії закликали не вірити Путіну Рекомендовані

Понеділок, 07 жовтня 2019 08:46 Автор  Спілка Українців у Португалії Опубліковано в Українці в світі
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Українці в Португалії підтримують акцію «Ні Капітулації!»

Про це повідомляє Спілка Українців у Португалії.

Активісти закликали не вірити президенту Росії Володимиру Путіну і разом заспівали пісню «Чуєш, мій друже», висловивши рішучість боротися за Україну.

 

 

Нагадаємо, у неділю, 6 жовтня, в багатьох містах України, а також у Празі проходили акції проти підписання українською владою "формули Штайнмаєра" щодо Донбасу. У Києві, за даними поліції, участь у віче взяли близько 10 тисяч осіб.

«Формула Штайнмайєра-Кучми» спричинила в Україні «ефект розірваної бомби»

Учасники акції виступили проти дій влади, які можуть призвести до капітуляції України перед Росією, зокрема, через реалізацію "формули Штайнмаєра", надання "особливого статусу" для Донбасу, відведення українських військ від лінії розмежування.

Організатор віче - "Рух спротиву капітуляції". Цей рух опору було ініційовано після того, як 1 жовтня Україна, за словами Президента Володимира Зеленського, узгодила на переговорах у Мінську текст "формули Штайнмаєра" та домовилася про початок розведення сил.

За словами Зеленського, формула передбачає схвалення в Україні тимчасового закону про особливий статус Донбасу, який стане постійним за умови, що ОБСЄ визнає місцеві вибори на цих територіях демократичними.

Після того, як ряд українських партій, активісти та громадські діячі виступили під час масових акцій з різкою критикою цієї формули, глава держави записав відеозвернення і наголосив, що “ніколи не здасть Україну”.