У німецькій Баварії 10 жовтня розпочнуться Українські тижні Рекомендовані

Середа, 09 жовтня 2019 07:37 Автор  Марта Патика Опубліковано в Українці в світі
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

У Мюнхені 10 жовтня стартує низка культурних заходів у рамках “Українських тижнів” в Баварії.

Про це повідомляється на сторінці Генерального консульства України в Мюнхені.

Програма Українських тижнів відкриється у четвер,10 жовтня, концертом відомого українського жіночого гурту “Dakh Daughters”. Дівчата, які виступають у жанрах «фрік-кабаре» і театрального перформансу, вперше запалюватимуть на сцені мюнхенської філармонії Гастайг.

11 жовтня стартують «Дні українського кіно», які  відкриє мюзикл режисерки Олени Дем’яненко «Гуцулка Ксеня». Загалом протягом трьох днів у мюнхенському Rio Filmpalast можна буде побачити 5 фільмів українських режисерів.

З 21 по 25 жовтня в рамках проекту “Міст з паперу” відбудеться п’ята зустріч українських та німецьких письменників, під час якої пройде “Ніч лірики”, що організована Kulturallmende.

Окрім того, заплановані концерти, виставки та форуми, зокрема, Х онлайнова конференція україністики “Діалог мов – Діалог культур. Україна з глобального погляду”, виставка, присвячена Голокосту в Україні, концерт пам'яті Василя Сліпака тощо.

У ці ж дні відбудеться Українсько-баварський економічний форум, засідання Українсько-баварської постійної робочої комісії зі співробітництва, Німецько-українська конференція “Інтеграція через знання: спеціалізована мова та тематичні пріоритети в діалозі між німецькою та українською юриспруденцією та практикою”.

Закриє програму тижнів 1 грудня гурт “Піккардійська Терція”, який дасть різдвяний концерт у церкві Erlöserkirche у Мюнхені.

Генеральне консульство України в Мюнхені дякує своїм партнерам за чудову співпрацю!

«Тижні України в Баварії» були започатковані у 2018 році Генеральним консульством України в Мюнхені разом з Державною канцелярією Баварії. Цей системний формат презентації України в регіоні ставить за мету сприяти розбудові простору довіри та взаєморозуміння між українським та німецьким суспільствами, привернути увагу місцевої публіки до вже існуючої співпраці між Україною та Баварією, а також започатковувати спільні ініціативи.