Українські музейники, бібліотекарі та архівісти США і Канади зібралися на конференції в Гарвардському університеті Рекомендовані

Понеділок, 21 жовтня 2019 08:59 Автор  Марта Патика Опубліковано в Українці в світі
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

У Гарвардському університеті відбулася триденна конференція за участі представників українських бібліотекарів, музейників та архівістів США і Канади.

Про це повідомила кураторка Українського національного музею в Чикаго Марія Климчак на своїй сторінці у Facebook.

1571642348 3371

«Три надзвичайно цікавих дні, наповнених лекціями, майстер-класами, екскурсіями, знайомством з найкращими науковцями, дослідниками, істориками. Об'єднані в консорціум бібліотекарі, музейники, архівісти США і Канади 17-19 жовтня зустрілися в Гарвардському університеті, щоб поділитися успіхами, обдумати плани співпраці на майбутнє», - йдеться у дописі.

Зустрічатися раз на два роки у різних містах США, де діють українські музеі та бібліотеки, стало доброю традицією, започаткованою 14 років тому музеєм -архівом в Клівленді.

1571642429 1671

Марія Климчак висловила вдячність організаторам та усім друзям, за таку потрібну і своєчасну конференцію.

"Ми з Вами пишаємося роботою кожної установи, яка виконує свою місію службі українській справі. Український Національний Музей у Чикаго делегував на конференцію куратора Марію Климчак та екскурсовода Тетяну Червінську", - додала Климчак.

Разом з тим, Марія Климчак від усіх учасників заходу подякувала науковій співробітниці Гарварду і організаторці цьогорічної конференції Ользі Алексіч, професорові Любомиру Гайді та усій команді Українського наукового інституту Гарвардського університету.