У Туреччині стартував осінній табір для українських дітей Рекомендовані

Вівторок, 29 жовтня 2019 11:12 Автор  Марта Патика Опубліковано в Українці в світі
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

28 жовтня, в турецькому місті Шиле провінції Стамбул стартував п’ятиденний табір для учнів українського ліцею в Стамбулі

Табір організувало Українське Культурне Товариство за підтримки Генерального Консульства України в Стамбулі у межах державної програми з підтримки закордонних українців.

“Наразі у таборі 10 дітей. Діти різні. В основному це громадяни України, діти від змішаних шлюбів, діти з Криму. Ми хочемо, щоб вони пам’ятали і любили Батьківщину. Щоб де б вони не знаходилися, скільки б років вони тут не жили, вони пам’ятали, що ми потрібні країні, що ми потрібні Батьківщині, і я сподіваюся, що ми повернемося”, – каже організатор табору і глава Українського Культурного Товариства Мунавара Усенова.

В рамках табору, проведеного в готелі на березі Чорного моря, діти будуть поєднувати відпочинок із заняттями.

“Ми будемо займатися спортивними змаганнями, прогулянками в лісі, до моря, майстер-класами, наприклад, петриківським розписом, ліпитимемо вареники, мотатимемо українську мотанку. Ну і, звичайно, у нас будуть такі собі “експрес-уроки” української мови”, – відзначає викладач української мови Наталія Гювен. – “Для нас дуже важливо зберегти їх коріння. Адже якщо нація не буде пам’ятати своє коріння, то нація не існуватиме. Тому ми намагаємося зробити все, щоб наші діти вивчали українську мову, наші традиції, пісні, приказки”.