Українці в Лісабоні проведуть щорічну акцію «Мирна хода» до Дня пам’яті жертв голодоморів Рекомендовані

Четвер, 07 листопада 2019 15:58 Автор  Стожари Опубліковано в Українці в світі
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Українці в Лісабоні проведуть 23 листопада щорічну акцію «Мирна хода» до Дня пам’яті жертв голодоморів в Україні.

Про це Інформаційному порталу української діаспори "Стожари" повідомили в Спілці Українців у Португалії.

"У Лісабоні щорічна акція «Мирна хода» відбудеться 23 листопада о 20:00 на площі Largo do Leão (вище церкви УГКЦ) з ходою зі свічками через площу Аламеда до церкви УГКЦ на Quirino de Fonseca 2 і завершиться панахидою", - йдеться у повідомленні.

"Кожного року в останню суботу листопада світове українство вшановує память жертв Голодоморів в Україні вчинених московсько-большевистським режимом у минулому столітті", - нагадують у Ріді Спілки Українців у Португалії.

"Країна за країною, українці просять парламенти визнавати Голодомор - геноцидом. Не лише для вшанування пам’яті, та уникнення повторення у майбутньому, але й щоб зупинити сьогоднішню московську агресію. Зараз питання визнання Голодомору - геноцидом знаходиться на розгляді в німецькому Бундестазі. Своїми акціями по світу ми підтримаємо українців в Німеччині і покажемо важливість цього питання для кожного українця. Для кожної людини, що прагне миру",  - зазначають українці Португалії.

9838536 201211231204511

У Лісабоні щорічна акція «Мирна хода» відбудеться 23 листопада о 20:00 на площі Largo do Leão (вище церкви УГКЦ) з ходою зі свічками через площу Аламеда до церкви УГКЦ на Quirino de Fonseca 2 і завершиться панахидою