В Анкарі, у День української писемності та мови, відбудуться українські читання Рекомендовані

Четвер, 07 листопада 2019 19:16 Автор  Стожари Опубліковано в Українці в світі
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

9 листопада, у День української писемності та мови в Національній бібліотеці Туреччини відбудуться українські читання.

Українські читання в Анкарі відбудуться за участі українського поета, перекладача та есеїста Андрія Любки. У програмі читань також презентація книги письменниці української діаспори Туреччини Ольги Улгер «Сповідь сучасної Роксолани» та виступ танцювального ансамблю «Квіти України» та хору «Роксолана».

Андрій Любка читатиме уривки з попередніх творів, а також мова йтиме про нон-фікшн «У пошуках варварів», що побачив світ у видавництві MERIDIAN CZERNOWITZ. Дія книжки починається й закінчується в Туреччині. Захід відбуватиметься українською та турецькою мовами.

Захід організовує Українська спілка в Анкарі спільно з Посольством України в Турецькій Республіці.

Разом з тим, як повідомили Інформаційному порталу української діаспори "Стожари", письменник і перекладач Андрій Любка в рамках свого турне 7-14 листопада відвідає три міста у Турецькій республіці.

9 листопада, в День української писемності, письменник виступить у Національній бібліотеці Туреччини в рамках «Українських читань в Анкарі».

10 листопада письменник зустрінеться з українською громадою міста Анталія, а 12 листопада – прочитає оглядову лекцію про сучасну українську літературу та представить свою творчість у Стамбульському університеті.

Тур організовано Українською спілкою в Анкарі, Громадською організацією «Українська родина» в Анталії спільно з Посольством України в Турецькій республіці та Генеральним консульством України в Стамбулі.