Українців Кракова запрошують на відкриття пам’ятника Анні Київській Рекомендовані

Вівторок, 12 листопада 2019 11:08 Автор  Марта Патика Опубліковано в Українці в світі
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

У польському Кракові, 19 листопада, відбудеться відкриття пам’ятника Анні Київській, княгині Київської Русі, доньці Ярослава Мудрого і королеві Франції (1051—1060 рр.).

 Про це повідомляє пресслужба Генерального консульства України в Кракові.

«Шановна Українська громадо! Повідомляємо, що 18-20 листопада цього року в місті Кракові перебуватиме офіційна делегація з міста Києва на чолі з заступником міського голови Валентином Мондриївським. Головною метою візиту є урочисте відкриття у дворі Палацу Вєлькопольскіх – представництва Краківської влади – пам’ятника Анні Київській – українській княгині, доньці Ярослава Мудрого, вихованці Польської Королеви Марії Добронеги і майбутньої королеви Франції», - йдеться у повідомленні.

Скульптура, яку створив митець Костянтин Скрутицький, була подарована спільноті Кракова Громадською Організацією «Чотири Королеви» і Київською Міською Державною Адміністрацією підчас минулорічних «Днів Києва в Кракові».

Встановлення пам’ятника у дворі краківського магістрату буде завершальною подією серії проектів основною метою яких, був розвиток  краківсько-київської партнерства та добросусідських відносин .

З огляду на зазначене та на прохання міської влади міста, Генеральне консульство України в Кракові має за честь запросити Українську громаду взяти участь в згаданій урочистості, що відбудеться у вівторок 19 листопада
цього року о 14.00
у внутрішньому дворі Палацу Вєлькопольскіх за адресою: pl.Wszystkich Swiętych 3-4.

Останнє редагування Вівторок, 12 листопада 2019 11:15