Українська діаспора обурилась через виступ збірної т.зв. «ДНР» на турнірі з карате у Японії Рекомендовані

Понеділок, 18 листопада 2019 07:40 Автор  Марта Патика Опубліковано в Українці в світі
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Українську діаспору обурив факт присутності та участі «національної збірної» т.зв. «ДНР» на турнірі з карате у Японії

Українська діаспора Японії направить листи до МЗС Японії та федерації KWF, яка організовувала змагання, з вимогою розібратися з приводу надання віз, допущення до змагань і пропаганди учасників у змаганнях карате з т.зв. "ДНР" та відкликати та анулювати будь які медалі, якими були нагороджені учасники від так званої “ДНР”. Про це повідомляє Дмитро Ковальов.

"Одного листа буде направлено до МЗС Японії, другого — до федерації, яка організовувала змагання, з вимогою позбавити медалей учасників з т.зв. "ДНР", - повідомляє активіст української діаспори.

Разом з тим, Дмитро Ковальов зазначає, що "дуже важко зібрати фізичні підписи під листами. Але, якщо ви погоджуєтеся з написаним і хотіли би, щоб ваше ім'я з'явилося у списку підписаних, напишіть у коментарях до постів своє ім'я, прізвище і рід занять".

Подаємо лист до МЗС Японії з приводу віз і пропаганди учасників у змаганнях карате з т.зв. "ДНР":

Як стало відомо з публікацій на новинних ресурсах, з 7 по 10 листопада 2019 року в Токіо відбулася подія під назвою “KWF World Conference & World Cup”.
 
Вже шостий рік Україна знаходиться у стані необ’явленої війни з Російською Федерацією. Російська Федерація, розпочавши війну з анексування Кримського півострова, підступно окупувала частину територій України в Донецькій та Луганській областях, фінансувала і продовжує фінансувати та відправляти регулярні частини своєї армії воювати проти незалежної Української держави.
 
Так звані “Донецька Народна Республіка (ДНР)” та “Луганська Народна Республіка (ЛНР)” не визнані у цілому світі і також не визнані урядом Японії. Додатково, українським законодавством ці, так звані, “республіки” визнаються терористичними організаціями.
 
На превеликий жаль, спортивне змагання, згадане вище, не обійшлося без політичного скандалу. Для участі у змаганнях були допущені і, очевидно, отримали візу спортсмени з наразі окупованих Російською Федерацією територій України, які виступали на змаганнях під “прапором” так званої “ДНР”.
 
Ми засуджуємо дії учасників змагань із терористичної організації “ДНР”. Їх вчинок вважаємо неприпустимим, а отримання для участі в змаганні віз дискредитує роботу Міністерства Закордонних справ Японії. За цю провокацію просимо заборонити в майбутньому вищезгаданим особам в’їзд в Японію. Це особливо важливо в ході підготовки до Олімпійських ігор 2020 у Токіо. Надзвичайно важливо не припуститися подібної ж помилки при плануванні всесвітніх спортивних ігор.
 
Від імені української громади Японії просимо вас розібратися з інцидентом щоб запобігти повторення подібних прикрих помилок у майбутньому.
 
Нагадаємо, 9-й кубок світу з карате був проведений організацією «Всесвітня федерація каратеноміті» у Токіо 7−10 листопада. На змаганнях в Японії була присутня і приймала участь «національна збірна» т.зв. «ДНР».
 
Після розголосу та зясування фактів Посольство України  передало японській стороні ноту через участь «представників» самоназваних «ДНР» у «9-му кубку світу з карате», організованому приватною організацією.
 
"У зв’язку з цим, того ж дня Посольство України вжило заходів з метою з’ясування достовірності відповідного факту. Під час розмови з представником секретаріату цієї організації останнім було підтверджено факт запрошення для участі у зазначеному турнірі спортивної команди, тренувальний клуб якої розташований на території тимчасово окупованої частини Донецької області України. У рамках заходів дипломатичного реагування Посольство України привернуло увагу МЗС Японії до зазначеного факту та передало японській стороні ноту з викладенням відповідної офіційної позиції української сторони. Посольство України наразі продовжує вживати заходів щодо з’ясування усіх обставин цієї події. Посольство України вважає за необхідне наголосити на тому, що з самого початку російської військової агресії проти України позиція Японії щодо безумовної підтримки суверенітету та територіальної цілісності нашої держави є послідовною та незмінною, і тому оприлюднені деякими ЗМІ спекуляції щодо можливої зміни цієї позиції японського уряду не мають жодних підстав", - йдеться у коментарі Посольства України.
 
У Посольстві України зауважили, що «Всесвітня федерація каратеноміті» є приватною організацією, її напрямок карате є маловідомим як в Японії, так і загалом у світі».