У Буенос-Айресі покажуть фільм «Людина з табуретом» українського режисера Ярослава Попова Рекомендовані

Понеділок, 18 листопада 2019 09:49 Автор  Хав’єр Апонюк Савич Опубліковано в Українці в світі
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

У столиці Аргентини відбудеться показ фільму «Людина з табуретом» українського режисера Ярослава Попова

Про це Порталу української діаспори "Стожари" повідомив пресовий референт Референтури преси УКТ "Просвіта" в Аргентині Хав’єр Апонюк Савич.

630 360 1551355601 3851«Людина з Табуретом» – документально-пригодницький фільм про останню подорож мандрівника та режисера Леоніда Кантера. У 2004 на звичайній київській кухні студенти вигадали просту, але безумну гру «З Табуретом до океану»: донести чотири дерев’яні табурети до чотирьох океанів, - йдеться у повідомленні.
 
У фільмі показано останню, четверту подорож до Тихого океану, що тривала рік. Леонід знімав усе, що його оточує, що і обернуло його життя на кіно. Повернувшись в Україну мандрівників зустрічає полум’я війни.
 
Стрічка «Людина з табуретом» мала бути маніфестом одвічній силі людських мрій і її потужних дій. Проте сценарій змінило саме життя, а точніше – подорож, яку безстрашний мрійник вирішив здійснити останньою.
 
Фільм і веселий і сумний, шокуючий та глибокий, казковий та надто реальний. Неймовірна історія українця Леоніда Кантера відгукнеться в кожному серці.
 
Товариство " Просвіта "запрошує своїх членів, українську громаду та всіх прихильників відвідати цю подію та насолодитися як фільмом, так і приємною розмовою з режисером Ярославом Поповим.