У Монголії створено об’єднання «Українці в Монголії» Рекомендовані

Понеділок, 18 листопада 2019 13:49 Автор  Стожари Опубліковано в Українці в світі
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

16 листопада ц.р. в м. Улаанбатаар відбувся урочистий захід із нагоди започаткування діяльності громадського об’єднання «Українці в Монголії».

 Про це повідомляє пресслужба Посольства України в Китайській Народній Республіці та Монголії (за сумісництвом).

Як повідомляється, "презентація української спілки проходила в головній залі ресторанно-готельного комплексу «Батько Опанас» – фактично «українського дому» у монгольській столиці. У заході взяли участь представники МЗС і Мінкультури Монголії, керівники гірничо-видобувних корпорацій, професори й викладачі багатьох монгольських вишів, високі представники авіаційної та фінансово-податкової сфери, художні колективи, журналісти провідних монгольських ЗМІ, які у свій час отримали освіту у вишах Києва, Львова, Дніпра, Харкова, Одеси, Кіровограда".

"Створення об’єднання українців у цій країні посилить присутність України в монгольському громадському та інформаційному просторі, а також допоможе українцям не втрачати зв’язок з Батьківщиною", - зазначила у вітальному слові перший секретар з консульських питань ПУ в КНР (за сумісництвом у Монголії) Л.Самойлова.

«Українці в Монголії» спільно з монгольськими друзями створили справжнє свято «з Україною в серці», наповнивши його окрім офіційних звернень та подарунків, фарбами України, співами, радощами спілкування та стравами української національної кухні.