«Українці Фінляндії» святкують 10-річчя Рекомендовані

П'ятниця, 22 листопада 2019 07:41 Автор  Марта Патика Опубліковано в Українці в світі
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Громадській організації «Українці Фінляндії» (Українці Фінляндії / Suomen Ukrainalaiset) 10 років!

З нагоди ювілейної річниці у м. Турку відбувся урочистий прийом, повідомляється на сторінці Посольства України в Фінляндії та Ісландії у Facebook.

З річницею заснування українську громаду в м. Турку приїхали привітати Тимчасовий повірений у справах України в Фінляндії Ілля Квас, відома фінська письменниця Софі Оксанен, професор університету Турку Карі Ліюхто, представники муніципалітету м.Турку та інших місцевих державних органів, а також численні фінські друзі.

Українці Фінляндії / Suomen Ukrainalaiset

Крім того, з нагоди ювілею товариство “Українці Фінляндії” отримало вітальний лист з Канцелярії Президента Фінляндії, в якому від імені Президента Фінляндії С.Нііністьо українській громаді були висловлені найкращі побажання.

 Olena HerasymenkoПід час урочистого заходу керівник Посольста Ілля Квас привітав товариство з 10-ою річницею заснування організації, побажав подальшого процвітання, а також подякував за значний внесок у розбудову дружніх зв’язків між українським і фінським народами та активну діяльність, спрямовану на популяризацію українського культурного надбання в Фінляндії.

У свою чергу, голова громади Олена Герасименко подякувала за підтримку Посольству, муніципалітету міста, багаточисельним членам громади, фінським друзям, а також партнерам, що сприяли створенню цього урочистого прийому.

Захід прикрасила концертна програма за участі талановитих дівчат з гурту Вертеп та молодих рок-музикантів, а також українська письменниця Viktoriy Miroshnyk, яка представила присутнім свою дитячу книгу “Форестелла та два королівства».

Після концертної програми почесні гості мали можливість скуштувати смачні страви української кухні.

Портал української діаспори "Стожари" приєднується до вітань української громаиу Турку з ювілеєм!