Нью-Йорк вшановує пам’ять жертв Голодомору Рекомендовані

Понеділок, 25 листопада 2019 08:01 Автор  Марта Патика Опубліковано в Українці в світі
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

24 листопада в українській церкві Св.Михаїла Архангела міста Йонкерс (штат Нью-Йорк) відбулася проведена парохом церкви отцем Кирилом панахида за жертвами Голодомору-геноциду 1932-33 років в Україні, у якій взяли участь парафіяни, учні та вихованці місцевої школи українознавства та Центру дошкільної освіти «Барвінок» разом з викладачами, а також представники української  громади та Генконсульства України в Нью-Йорку.

Напередодні, 23 листопада Генконсульство долучилось до загальнонаціональної хвилини мовчання та Всеукраїнської акції  «Запали свічку пам’яті», вшанувавши пам'ять жертв Голодомору запаленими свічками у вікнах установи та домівках працівників ГКУ.

3h3142g

Тижнем раніше, 16 листопада у кафедральному соборі Св. Патрика відбувся головний для Нью-Йорка цьогорічний комеморативний захід-реквієм з вшанування 86-х роковин Голодомору-геноциду за участю першоієрархів та духовенства українських церков Америки, українських дипломатів, представників Сенату США та Міської ради Нью-Йорка, керівництва й членів організацій української громади.