Світовий конґрес українців оголосив глобальну кампанію з підтримки України та припинення російської агресії Рекомендовані

Четвер, 05 грудня 2019 08:54 Автор  Стожари Опубліковано в Українці в світі
Оцініть матеріал!
(16 голосів)

Світовий конґрес українців (СКУ) оголосив про початок глобальної кампанії з підтримки України та припинення російської агресії.

Про це йдеться в розміщеному на сайті СКУ.

Глобальна кампанія підтримки України та припинення російської агресії

#ПідтримайУкраїну  #СТОПросійськійагресії

IMG 20191204 215636 848 11Шановні друзі,

Напередодні визначального моменту в історії України та європейського континенту, просимо українські громади в світі виступити як єдиний голос українського народу на захист територіальної цілісності та суверенітету України від російської агресії.

Світовий Конґрес Українців (СКУ) оголошує глобальну кампанію підтримки України та припинення російської агресії. Ключові тези позиції СКУ:

1) повна деокупація Росією суверенної української території Криму та частини Донецької та Луганської областей;

2) повне виведення російських військ, найманців, зброї та матеріалів з української території;

3) повний контроль української сторони на українсько-російському кордоні;

4) період нормалізації, який дозволить відновити демократичні інституції і створення умов для повернення переміщених з Донбасу осіб в їхні помешкання та початок відбудови;

5) жодних виборів на території частин Донецької та Луганської областей до повного виконання вищенаведених умов;

6) посилення та розширення міжнародних санкцій проти Росії до повної деокупації суверенної української території Криму та частини Донецької та Луганської областей;

7) жодних прямих переговорів з керівниками терористичних організацій, де-факто керованих Росією, так званих «ДНР» та «ЛНР»;

8) незворотність стратегічного курсу України, визначеного Конституцією, щодо євроатлантичної інтеграції та НАТО.

СКУ передає листи до Президента Зеленського, Канцлера Німеччини Меркель та Президента Франції Макрона з позицією СКУ (незабаром листи будуть опубліковані на сайті СКУ).

8 грудня в центрі Парижа (площа Св.Михайла) пройде акція української громади, яку очолить Президент СКУ, а 10 грудня відбудеться українське громадське віче СКУ в Парижі. Ми працюємо з ключовими світовими мас-медіа для поширення позиції СКУ.

Ми потребуємо вашої підтримки для підсилення голосу українського народу в світі. Просимо вас та членів Ваших організацій:

  • Терміново поширити позицію СКУ каналами Ваших організацій та до медіа ваших країн (позиція опублікована на сайті СКУ);

  • Підписати та надіслати листи на адресу керівництва урядів ваших держав (шаблон до відома нижче), розмістивши фото передачі листів на соціальних мережах, сайтах ваших організацій, позначивши СКУ тегом;

  • Долучитися до мирних акцій #ПідтримайУкраїну та #СТОПросійськійагресії у вашому місті та поширити інформацію про них соціальними мережами, позначивши СКУ тегом;

  • Приєднатися (за такої можливості) до акцій СКУ в Парижі 8 та 10 грудня або поширити інформацію про неї соціальними мережами;

  • Організувати мирні акції, флешмоби тощо на підтримку України та протидії російській агресії у місцях вашого проживання.

Сила українського народу в нашій єдності. Я дякую кожному активному члену української громади та кожному другу України за підтримку в цей важливий час.

З повагою,

Павло Ґрод

Президент СКУ

1575535289 3461

_______________________

ЗРАЗОК ЛИСТА

__ грудня 2019

Й.В. _____ (ім’я)

Посада, Організація

Вельмишановний _____!

Тема: Мир в Україні та зустріч у «нормандському форматі»

Від імені ____ (назва організації) хотіли б подякувати Вам та Уряду ____ (країна) за непохитну підтримку територіальної цілісності та суверенітету України.

Напередодні переговорів «нормандського формату» 9 грудня 2019 ми глибоко стурбовані тиском на Україну задля прийняття вимог «миру будь-якою ціною», диктованих Російською Федерацією.

Війна Росії проти України вже призвела до понад 13,000 вбитих, чверть з яких – цивільне населення, понад 30,000 поранених та понад 1.5 мільйона внутрішньо переміщених осіб. Ця війна є найтривалішим збройним конфліктом у Європі з часів Другої світової війни, вирішення якого безсумнівно вплине на майбутнє миру в Європі.

Ми закликаємо світових лідерів не силувати Україну до прийняття будь-яких мирних домовленостей, які змусять Україну провести вибори поки окуповані території Донбасу лишаються поліцейською державою під контролем Росії. Без повного виведення російських збройних сил та їх найманців, відновлення повного контролю України над її стороною кордону та 3-річного періоду нормалізації, будь-які вибори лише легітимізують поточні сили іноземної окупації та створять подальшу загрозу миру та безпеці на європейському континенті.

Ми закликаємо __ (країна) сприяти миру та безпеці на європейському континенті, підтримавши створення дорожньої карти з чіткими наслідками для Російської Федерації, якщо вона продовжить війну проти України.

З повагою,