Українці в Португалії напередодні «Нормандської зустрічі» провели акцію у Лісабоні на підтримку України Рекомендовані

Понеділок, 09 грудня 2019 12:14 Автор  Стожари Опубліковано в Українці в світі
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Українці у Португалії напередодні зустрічі у "нормандському форматі" провели у неділю акцію, під час якої закликали зупинити російську агресію в Україні.

 

Про це Порталу української діаспори "Стожари" повідомили у Спілці Українців Португалії.

"Сьогодні, напередодні "нормандськоі зустрічі", украінці в Португалії зібралися на центральній площі Лісабона - Комерціо, щоб голосно заявити: "Ні капітуляції!", "Росія - агресор!", "З Росією неможливо домовлятися!". Про це, українці оголошували португальською та англійською мовами, як також нагадали, що направили листа до Прем’єр-міністра Португалії - Антоніо Кошта з проханням продовжувати санкції проти Москви і підтримати тверду позицію українців щодо повного виводу московських військ з території України (включно з Кримом)", - йдеться у повідомленні Спілки українців у Португалії.

Зазначається, що до українців У Португалії також приєдналися мігранти з Алжиру, які підтримують гасло щодо терористичної діяльності Москви у світі.

У Спілці українців у Португалії зазначили, що таким чином українці Португалії приєдналися до акції "Ні капітуляції!", а також до акції "Зупинити російську агресію", центральною частиною якої є мирна маніфестація в Парижі, "де також сьогодні (спеціально для участі) перебувають українці з Португалії".