Українці Естонії закликали керівництво країни до подальшої підтримки України у боротьбі проти російської агресії Рекомендовані

Понеділок, 09 грудня 2019 12:29 Автор  Марта Патика Опубліковано в Українці в світі
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Конгрес українців Естонії (КУЕ) звернувся до президента країни Керсті Кальюлайд, прем’єр-міністра Юрі Ратаса та міністра закордонних справ Урмаса Рейнсалу з листом, в якому закликав і надалі підтримувати Україну в боротьбі проти російської агресії.

Про це йдеться на сторінці Конгресу українців Естонії у Facebook.

"Конгрес українців Естонії звернувся до Президента країни Керсті Кальюлайд, прем"єр-міністра Юрі Ратаса і міністра закордонних справ Урмаса Рейнсалу з листом, в якому висловив вдячність Естонії за всебічну підтримку України у її відстоюванні свого суверенітету і територіальної цілісності", - йдеться у повідомленні.

У своєму листі Конгрес українців Естонії також висловив вдячність Естонії за всебічну підтримку України у її відстоюванні свого суверенітету й територіальної цілісності.

Українці Естонії наголосили, що напередодні зустрічі у "нормандському форматі" на Україну чиниться тиск задля прийняття нею вимог "миру будь-якою ціною", які диктує Російська Федерація.

"КУЕ закликав керівництво країни і надалі підтримувати Україну у її боротьбі проти російської агресії, внаслідок якої загинуло понад 13 тисяч осіб та понесені інші втрати", - йдеться у дописі.

78689591 2228538754109944 6388075025945067520 n

Як зазначається, звернення КУЕ до керівництва Естонії здійснюється в рамках масштабної акції Світового Конгресу Українців на підтримку України напередодні зустрічі "нормандської четвірки" в Парижі 9 грудня. Подібні листи направили до керівництва своїх країн також інші члени СКУ.

Нагадаємо, 8 грудня в Парижі відбудеться маштабна маніфестація, організована СКУ, місцевими українськими громадами та прибічниками України