Відомий український мандрівник Микола Подрезан відвідав ОАЕ у рамках свого проекту «Планета Земля – погляд з інвалідного візка» Рекомендовані

Четвер, 12 грудня 2019 06:41 Автор  Марта Патика Опубліковано в Українці в світі
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Український громадський діяч та мандрівник Микола Подрезан, який здійснює поїздки до різних країн світу в рамках проєкту "Планета Земля – погляд з інвалідного візка", відвідав ОАЕ.

Про це повідомляється на сторінці Посольства України в ОАЕ у Facebook.

"З особливою приємністю повідомляємо, що у період з 4 по 10 грудня в ОАЕ перебував відомий український громадський діяч та мандрівник Микола Подрезан, який вже багато років подорожує країнами світу в рамках свого проєкту "Планета Земля – погляд з інвалідного візка", - йдеться у повідомлені.

Свою активну підтримку М.Подрезану та його дружині надали співробітники Консульства України в м.Дубай та Посольства України в ОАЕ.

5 грудня він відвідав приміщення Консульства та поспілкувався з консулом України О.Хом’яком.

077713625401524224 n

6 грудня М.Подрезан побував в українській школі вихідного дня «Софія», де провів зустріч з керівництвом учбового закладу, його учнями та їх батьками. Того ж дня віце-консул України Т.Рідванов провів для М.Подрезана оглядову екскурсію містом Шарджа, а 7 грудня гість мав розширену екскурсійну програму по місту Дубай, організовану представниками об’єднання «Українці в Еміратах».

714262864256565248 n

9 грудня подружжя Подрезан прибуло до м.Абу-Дабі. У приміщенні Посольства була проведена зустріч з Послом України в ОАЕ Ю.Полурезом.

45005084981067776 nМикола Подрезан поділився своїми враженнями від мандрівок, зокрема у контексті запозичення світового досвіду у розвитку інфраструктури для потреб людей з інвалідністю, відзначивши, що Об’єднані Арабські Емірати, які стали для нього вже 63-ю країною світу, що він відвідав на інвалідному візку в рамках реалізації свого проекту, мають одну з найсучасніших та найбільш адаптованих для людей з інвалідністю туристичних інфраструктур.

Окрім того, у ході бесіди було обговорено ідеї стосовно можливого проведення у майбутньому спільних заходів культурного та гуманітарного характеру. Також для пана Миколи з дружиною співробітниками Посольства була проведена екскурсія по Абу-Дабі, яка, зокрема, включала відвідання готелю Emirates Palace та Великою білої мечеті шейха Заїда.

5485307565006913536 n