Українська діаспора у США пікетувала телеканал Fox News за проросійські висловлювання Рекомендовані

Четвер, 12 грудня 2019 09:44 Автор  Марта Патика Опубліковано в Українці в світі
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

У Нью-Йорку в середу, 11 грудня, українська діаспора дві години пікетувала центральний офіс телекомпанії Fox News через заяви її коментатора Такера Карлсона, який висловився на підтримку Росії в російсько-українському конфлікті

Про це повідомляє Укрінформ.

За словами активістки волонтерської організації «Разом для України» Марини Приходько, Такер Карлсон у прямому ефірі 25 листопада сказав: «Чому мене має хвилювати, що відбувається в конфлікті між Україною та Росією? І чому б мені не вболівати за Росію, що я й роблю?».

Пізніше коментатор виправдовувався, що це був нібито жарт. Приходько, своєю чергою, відповіла, що агресія Росії проти України, унаслідок якої загинуло понад 13 тис. людей, десятки тисяч поранені, 1,3 млн покинули свої домівки, – це зовсім не жарт.

Як додали пікетувальники, підтримку російському президенту Володимиру Путіну, яку Такер Карлсон висловлював кілька разів упродовж місяця, бачили мільйони глядачів.

«Карлсон підтримує країну, політика якої – прямо протилежна політиці Сполучених Штатів», – додала учасниця акції Дора Хом’як.

Люди тримали плакати «Припиніть підтримувати Путніа!», «Україна – союзник Америки», «Путінська Росія – наш спільний ворог», роздавали листівки та вигукували гасла. На думку пікетувальників, глядачі Fox News та американські виборці мають право знати про важливе стратегічне значення України для США, про її боротьбу за незалежність та права людини та протистояння російській агресії. Протестувальники вважають, що про це мають розповісти історики Енн Епплбаум, Тімоті Снайдер та Сергій Плохій, посол Джон Гербст, політичний в’язень радянських таборів, правозахисник Мирослав Маринович.