В Естонії презентували документальну стрічку "ТАТО", яка розповідає про злочини РФ проти України Рекомендовані

П'ятниця, 13 грудня 2019 12:57 Автор  Оксана Козак Опубліковано в Українці в світі
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Документальна стрічка "ТАТО" розповідає історію молодої українки, яка шукала свого батька, що пішов на Донбас захищати Україну.

У Талліннському будинку вчителя, відбулася презентація Посольством України в Естонії документальної стрічки "ТАТО", - йдеться у повідомленні Посольства України в Естонській Республіці.

Зазначається, що презентація відбулася у рамках реалізації заходів публічної дипломатії та з метою донесення до міжнародної громадськості інформації про злочини країни-агресора проти України.

"12 грудня 2019 року, у Талліннському будинку вчителя, відбулася презентація Посольством України в Естонії документальної стрічки "ТАТО" платформи української документалістики "Doc.UA Platform", - йдеться у повідомленні.

Стрічка розповідає історію молодої українки, яка шукала свого батька, що пішов на Донбас захищати Україну.

На початку заходу Посол України в Естонії М.О.Беца подякувала естонським друзям та міжнародним партнерам України за стійку та непохитну підтримку територіальної цілісності, суверенітету та незалежності України.

На заході були присутні представники місцевої політологічної та культурологічної еліти, активісти української діаспори Естонії, представники дипломатичного корпусу, акредитованого в Естонській Республіці.

Після демонстрації кінострічки відбулася панельна дискусія.