Свято Миколая та Різдвяний концерт у Школі ім.Юрія Липи у Торонто Рекомендовані

Вівторок, 17 грудня 2019 09:28 Автор  Хав’єр Апонюк Савич Опубліковано в Українці в світі
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Чудове Свято Миколая і Різдвяний концерт в Українській суботній школі ім.Юрія Липи у Торонто!

У Школі Української Спадщини імені Юрія Липи було дуже гамірною, весело, урочисто та захоплюючо! Про це Порталу української діаспори "Стожари" повідомив пресовий референт Референтури преси УКТ "Просвіта" в Аргентині Хав’єр Апонюк Савич.

79495474 2715032201920252 5106604643362799616 o1"Учні - від маленького до великого - готувалися до Свята Миколая та Різдвяного концерту, зустрічали Св.Миколая з дарунками, домальвували малюнки та виготовляли Різдвні зірочки. А відтак - виступали на святковій цені та зустрічали правжнісінький вертеп з Козою. І діти, і батьки були дуже задоволені, усі діточки чудово виступали - співали, декламували, колядували.

А ще гості оглянули виставку малюнків учнів школи, які вони створили на уроках та гуртку малювання.

Ведучими Свята були 5-класниці Іванка та Марта. Концерт мав великий успіх завдяки відданій і творчій праці вчителів: Аліни Коломієць, Мирослави Махно, Віти Москалюк-Іванців, Каріни Платош, Оксани Смільської, Марії Мирутенко, Марії Галабій -Семенюк, Ганни Никифорук, Вікторії Кейно-Яремко, Ольги Попович, Катерини Озерянської, Галини Білоус, Ольги Кошман, Люби Славатинської, Ольги Кіт, Оля Кіт, Марії Довбні, Марії Тимцюрак, Галини Бойчук, Оксани Кубишин, Галини Копко, Галини Гринечкo, Анастасії Соколик, Надії Литош, Любомира Болонного, Богдани Соколик, Юрія Данилюка (головного "Гостя" свята) та Ігоря Соколика", - зазначила директорка школи Оксана Соколик.

Оксана Соколик висловила слова вдячності Кредитовій Cпілці "Будучність" (BCU Financial), Лізі Українців Канади, відділ Торонто, журналу “Розумники” та школі ім.Юрія Липи за чудові дарунки, які діти отримали із рук Миколая.

Дарунки від Миколая отримали не лише учні школи, а й усі братики, сестрички та маленькі гості Свята.

Директор школи дякує дорогим і надзвичайним мамам і татам: Ірині Цибульській-Петько, Руслані Сахно, Олені Назар, Валентині Навольській, Зої Литвин, Наталці Наводило, Артему Алояну, Тетяні Поступак, Юрієві Назарові, Богданові Крушельницькому, які допомагали Миколаєві пакувати і дарувати.

Дякує 10-класникові Павлові Славатинському за допомогу із технічним та звуковим забезпеченням. Батькам і учням, які допомогли підготувати зал до концерту і прибрати по його завершенню.

А за чудові фото висловлює вдячність, Сергію Козаку, Ірині Данчук, Хав'єру Апонюку-Савич, Ігорю Соколик.

Директорка школи Оксана Соколик бажає всім Веселих Різдвяних свят і щасливого Нового року!

Фото зі свята ТУТ