Різдвяний концерт українських та англійських колядок відбувся у Торонто Рекомендовані

Вівторок, 24 грудня 2019 11:22 Автор  Стожари Опубліковано в Українці в світі
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

22 грудня 2019 в "Old Mill" з успіхом відбувся різдвяний концерт українських та англійських колядок.

Про це Порталу української діаспори "Стожари" повідомив пресовий референт Референтури преси УКТ "Просвіта" в Аргентині Хав’єр Апонюк Савич.

"Концерт, якого чекали і до якого ретельно готувались організатори - хори Спілки Української Молоді осередок Торонто. У хорах співають діти, молодь та люди різних освіт та різних спеціальностей. Але всіх єднає одне - любов до пісні та хорового мистецтва. До концерту були запрошені відомі в наші громаді професійні співаки та музиканти", - йдеться у дописі Ансамблі Сум у "Фейсбук".

Як зазначив відомий активіст української громади Микола Сварник (Mykola Swarnyk), який також зробив неперевершені фото з концерту: ''Радий, що все вдалось гарно, особливо з дітьми. Щедрик такий був неймовірний - у мене сльози стали! Так що вітаю з черговим успіхом. Я мав good time".

 

 

Організатори заходу висловлюють вдячність "усім, хто напрацювався на Славу Божу, на славу пісні та громади".

Хав’єр Апонюк Савич на своїй сторінці зазначив: "Кінець року - час для роздумів та підведення підсумків. Радує не тільки те, що я і моя дружина прикладаємо зусиль допомагати нашій громаді у різних галузях, але і те, що бачимо перед собою майбутній ріст громади . Доказом цього був святковий різдвяний концерт, котрий відбувся в українському культурному центрі. В концерті брали участь різноманітні колективи ,солісти, але родзинкою свята був щирий спів "ангеликів" (наше підростаюче покоління) - хор "Жайвір". Особливо приємно було бачити своїх любих донечок, котрі разом з своїм дружнім колективом прославляли народження Христа".