Конґрес українців Канади нагородить відомого канадського дипломата українського походження Романа Ващука медаллю Тараса Шевченка Рекомендовані

Четвер, 16 січня 2020 13:30 Автор  Стожари Опубліковано в Українці в світі
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

1 лютого у Торонто відбудеться нагородження відомого канадського дипломата українського походження Романа Ващука медаллю Тараса Шевченка за видатний внесок у державну службу.

Про це повідомляється на сайті Конґресу українців Канади

20190927 1127590 768x363

"Конґрес українців Канади (КУК) із задоволенням повідомляє, що його превосходитель Роман Ващук, колишній посол Канади в Україні, буде нагороджений медаллю Тараса Шевченка за видатний внесок у державну службу", - йдеться у повідомленні.

"Визначна дипломатична кар’єра посла Ващука є величезною гордістю для нашої громади. Під час своєї останньої каденції посол Ващук був лідером у дипломатичній спільноті та сильним голосом за провідну роль Канади у підтримці українського народу" - заявила президент Конґресу українців Канади Олександра Хичій.

"Гідний досвід роботи Ващука на державній службі є зразком для наслідування майбутніх поколінь української громади в Канаді", - додала Хичій.

Повідомляється, що медаль Шевченка є найвищою формою визнання КУК. Нею нагороджують осіб українського та неукраїнського походження, а також установи та організації, за їхній видатний внесок у розвиток української громади у Канаді.

Зазначається, що 1 лютого КУК також відзначить дружину Романа Ващука пані Оксану Смеречук, яка була членом Міжнародного клубу жінок Києва та президентом Клубу Дружин Послів в Києві.