У Польщі двох українок номіновано на премію “Підприємництво іммігрантів” Рекомендовані

Понеділок, 20 січня 2020 09:05 Автор  Марта Патика Опубліковано в Українці в світі
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Дві українки, а також ціла родина з України претендують на перемогу в конкурсі “Гданськ - місто ініціативних 2019” в номінації “Ініціативність іммігрантів”.

Про це повідомляється на сайті видання Dziennik Bałtyckі, яке оголосило конкурс “Гданськ – місто ініціативних 2019”, метою якого є відзначення активних жителів Гданська, які реалізують свої ініціативи й цим самим сприяють соціально-економічному розвитку міста.

Наразі за перемогу в номінації “Ініціативність іммігрантів” змагаються 8 кандидатів, в тому числі й мігранти з України. 

Катерина Бродовська за освітою польський філолог. Протягом двох років співпрацює з українським аматорським театром “Навпаки” та є членом гданської організації Союзу українців у Польщі. Вона почала два стартапи в Гданську: курси польської мови та івент-агентство BRODway.

Наталія Ковалишина, є координатором для студентів із досвідом міграції в школі та дошкільному комплексі № 1 в Гданську, вказується на її сторінці для голосування. Вона допомагає адаптуватися дітям мігрантів.

Українська родина Людмила та Євген Богдан - власники фірми з виготовлення вареників Pierogowa Dolina. Виробництво та пункт продажу діє в мікрорайоні Заспа в Гданську.

Онлайн-голосуванням визначать найактивніших мігрантів, які реалізують ідею підприємництва різними способами і сприяють соціально-економічному розвитку міста.

“Підприємництво іммігрантів” – це категорія, в якій нагороджуються дорослі жителі Гданська з іноземним громадянством за активну участь в розвитку місцевої спільноти.

Щоб проголосувати, потрібно спочатку створити акаунт на сторінці Dziennik Bałtyckі й увійти в нього. Кожен може віддати 5 голосів протягом дня. Голосування триватиме до п’ятниці, 31 січня 2020 року, до 21:00.