У Бразилії збудують Площу України та Український культурний центр Рекомендовані

Понеділок, 20 січня 2020 10:48 Автор  Марта Патика Опубліковано в Українці в світі
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Місцева влада бразильського міста Марінга, штат Парана, виділила дві земельні ділянки на яких збудують Площу України та зведуть Український культурний центр.

Про це повідомила дружина посла України в Бразилії Фабіана Троненко у Facebook.

Як зазначила Фабіана Троненко, Перша ділянка буде завбільшки 2.659,49 кв. м і призначатиметься для будівництва Українського культурного центру, в якому функціонуватиме фольклорний гурт “Верховина”, який робить визначний внесок у культурне життя громади міста.

Іншу ділянку виділено для будівництва Площі України, яка буде знаходитися неподалік Української церкви та буде зручною для відвідання.

Дружина посла висловила слова вдячності меру Марінги Уліссесу Мая, завдяки якому здійснилася мрія української громади, а також його заступнику Едсону Скабора, його чарівній дружині Міріан Скабора та секретарю Мігел Салласу за виділення двох земельних ділянок для української громади, як визнання її історичного, культурного та економічного внеску у розвиток міста.

Разом з тим, Фабіана Троненко підкреслила, "там, де маємо дружні, поважні та партнерські відносини, немає нічого неможливого!".