Українська діаспора Китаю здійснила різдвяні мрії дітей і родин з Херсонщини, які опинились у складних життєвих обставинах. ВІДЕО Рекомендовані

Середа, 22 січня 2020 08:34 Автор  Оксана Козак Опубліковано в Українці в світі
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Вже пятий рік поспіль представники української діаспори Китаю з “Hromada.club” підтримують родини Херсонщини, які опинились в складних життєвих обставинах, прийомні родини, дитячі будинки сімейного типу, усиновителів, опікунів, сім’ї в яких є діти, що мають інвалідність.

Про це повідомляє Центр розвитку сім'ї та батьківства "Мій Дім".

Як повідомляється, протягом цілого року команда “Hromada.club” пропонує безліч способів допомоги родинам з різних областей України. Активісти збирають дітей до школи, купують зимові речі, взуття, надсилають багато подарунків для тих дітей, які закінчили навчальний рік з гарним табелем.

А напередодні нового року, вони перетворюються у справжніх “творців чудес” для дітей і родин, які і не наважувались мріяти про диво.

Через Людмилу Афанасьєву - людина, яка живе потребами родин в СЖО в Херсонській області, активісти з Центру розвитку сім'ї та батьківства "Мій Дім" збирають листи, в яких дітки пишуть про свої мрії та найпотаємніші бажання. Ці листи надсилаються до Китаю. Там, в місті Гуанчжоу, багато людей знайомляться через листування з мріями дітей, що проживають в місті Херсон (десь за більше ніж 6000 кілометрів від них). Вони з любов’ю пакують подарунки, намагаючись здійснити ту мрію, яку малеча описала в листі. Потім їх надсилають до Херсону.

У Центрі розвитку сім'ї та батьківства "Мій Дім" пишаються свідомістю та чуйністю українців, які підтримують родини, що прийняли до свого дому дітей-сиріт та сім’ї, що опинились в складних життєвих обставинах.

"Ваша підтримка відчутна і ваша допомога всіляко сприяла тому, що багато діток, яких мали вилучити з родини до інтернату, все ж залишились у своєму домі, з рідними татом і мамою!", - підкреслюють активісти.

 

 

Останнє редагування Середа, 22 січня 2020 09:40