Найвідоміший сучасний казкар України Сашко Лірник запрошує українців Сінгапуру на творчу зустріч Рекомендовані

Четвер, 23 січня 2020 07:11 Автор  Марта Патика Опубліковано в Українці в світі
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)
Інтерактивна зустріч маленьких (і не дуже) українців Сінгапуру з найвідомішим сучасним казкарем, письменником, сценаристом, музикантом, актором, телеведучим Лірником Сашком. Інтерактивна зустріч маленьких (і не дуже) українців Сінгапуру з найвідомішим сучасним казкарем, письменником, сценаристом, музикантом, актором, телеведучим Лірником Сашком.

Легендарний український казкар, письменник, сценарист, актор, музикант та телеведучий Сашко Лірник запрошує українців Сінгапуру на творчу зустріч.

За сприяння Українського клубу в Сингапурі відбудеться дві зустрічі з найвідомішим сучасним казкарем України Сашком Лірником. Про це йдеться на сторінці Українського клубу в Сингапурі в Facebook.

"Два дні поспіль він буде ділитися своїми захопливими розповідями з дітьми і дорослими. Сашко не тільки казкар, а ще й письменник, сценарист, музикант і телеведучий. Йому вдалося зробити неймовірне – відродити жанр розмовної оповіді, який уже почав зникати. Сам Сашко називає цей жанр "українська химерна казка", - йдеться у повідомленнні.

Як зазначають організатори, у Сингапурі відбудеться дві зустрічі:

26-го січня - "Світ казок для дітей від Лірника Сашка";
27-го січня - "Казки для дорослих від Лірника Сашка".

Останнє редагування Четвер, 23 січня 2020 07:24