В Ірландії відбувся міжнародний благодійний захід на підтримку України Рекомендовані

Понеділок, 03 лютого 2020 10:06 Автор  Марта Патика Опубліковано в Українці в світі
Оцініть матеріал!
(0 голосів)
 Микола Круцик, керівник Асоціації українців в Ірландії, що виступила ініціаторкою проведення заходу Микола Круцик, керівник Асоціації українців в Ірландії, що виступила ініціаторкою проведення заходу

В Ірландії 2 лютого відбувся благодійний захід на підтримку України "Незламна Україна: ціна свободи" за участі більш як 300 політиків, науковців, журналістів з Ірландії та інших європейських країн.

Про це повідомляє "Радіо Свобода".

Як повідомив керівник Асоціації українців в Ірландії (ця організація виступила ініціаторкою проведення заходу) Микола Круцик, мета заходу – донести правду про результати збройної агресії Росії проти України, зокрема, про порушення прав людини на окупованій частині Донбасу та в анексованому Криму.

"Україна заплатила і платить велику ціну за збереження своєї незалежності і територіальної цілісності: учасники заходу, які приїхали з України, навели цифри загиблих і поранених, втрати серед військових і мирного населення, правду про полонених, вимушених переселенців та зниклих безвісти", – повідомив Круцик.

Серед тих, хто представляє Україну – режисерка документального фільму "Неzламні" Ольга Волинська й одна з героїнь стрічки Ірина Довгань, матері військовополонених Алла Макух та Олена Сугак.

Як відзначив Круцик, нинішній благодійний захід є першою акцією, яку організували представники української діаспори. Усі зібрані на ньому кошти будуть спрямовані на підтримку й допомогу сім'ям полонених і загиблих під час російської військової агресії в Україні.