Створено Крайову організацію СУМ в Іспанії Рекомендовані

Понеділок, 03 лютого 2020 11:07 Автор  Стожари Опубліковано в Українці в світі
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

В іспанському Мадриді відбулася історична подія - 1-2 лютого 2020 року, учасники Установчого Крайового З’їзду СУМ прийняли рішення про створення Крайової організації Спілки Української Молоді в Іспанії.

Про це повідомляє Світова Управа СУМ .

"Цьому передувала кількарічна праця сумівської Ініціативної Групи, яка, фактично, продовжила справу подвижників, що творили в цій країні, у 50-их роках минулого століття, перші осередки Спілки", - йдеться у повідомленні.

Делегатів Установчого З’їзду привітав голова Світової Управи СУМ друг Андрій Бігун. Він подякував Ініціативній Групі за роботу й побажав делегатам плідної праці та мудрих рішень.

Також сумівців вітали численні гості – представники Посольства України в Королівстві Іспанія, громадських об’єднань українців, української школи «Дивосвіт».

А нагадуванням про Різдвяні свята та прадавні українські традиції, які люблять і шанують сумівці, став виступ вертепу, організованого місцевим Юнацтвом.

У неділю, 2 лютого, Крайовий З’їзд продовжив свою роботу. Делегати затвердили Статут організації, в такий спосіб довершивши справу входження СУМ в Іспанії до складу світової організації Спілки Української Молоді, яка діє в 12 країнах.

Затвердивши Статут учасники З’їзду керівні органи.

Крайову Управу Спілки Української Молоді в Іспанії очолив Орест Антошків.

Також до КУ цього терену таких подруг і друзів: Настя Лучик – заступник Голови, Леся Климус – Секретар КУ, Наталя Жилка – Фінансовий референт, Ірина Осовська – Головний Виховник, Ярослав Логуш – Референт Ратників.

Крайову Контрольну Комісію сформовано в такому складі: Голова – Уляна Трицецька, члени ККК Роман Головко та Марія Антошків.

Крайовий Товариський Суд: Голова – Ірина Тхорик, члени Олег Магера, Галина Козоріз.

Крайовий З’їзд закінчився участю учасників крайового з’їзду на Святій Літургії в храмі УГКЦ м.Мадрид.