У Сіднеї поховали останнього бійця УПА на терені Австралії

Четвер, 13 лютого 2020 07:59 Автор  Оксана Козак Опубліковано в Українці в світі
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Дня 10 лютого 2020 поховано останього борця з рядів УПА котрий прожив 70 років на терені (Сіднею) Австралія - сл. пам. Володимира Костку - Чумак.

 

Українська нація та український народ протягом останніх 9 днів сумують за переходом у вічності ще одного свого героя.
Покійний Володимир Костка в дуже молодому віці - у підлітковому та ранньому 20-х роках був готовий віддати це, чого є найціннішим володінням людини - власним життям - покійний Володимир робив це для здобуття свободи та демократичних цінностей своєї батьківщини Україна. Він приєднався до лав УПА, щоб боротися проти свавілля двох найбільших гнобителів світу - гітлерівської нацистської Німеччини та сталінської комуністичної Росії.
Сьогодні ті, хто продовжує боротьбу за підтримку цих демократичних цінностей та постійну свободу України проти стійкого гнобителя останніх 80 років, особливо зазначають, що ворог один - росія та московський шовінізм, які просто не хочуть відпускати Україну з під її впливом - вони продовжть використовувати будь-яку тактику для подальшого приниження України, фальсифікації її історії та їй багаторічної боротьби за свободу.
Я передаю незліченну кількість висловів співчуття родині за покійного Володимира - вони прибули з усіх куточків світу - від колег та побратимів так як він ... Я передаю спеціальне повідомлення співчуття від Юрія Шухевича, сина покійного генерала Романа Шухевича / Тараса Чупринки, який був головнокомандувачем УПА до часу його вбивства НКВС / КДБ на власній території України в 1950 році.
Всі ми схиляємо голови і дякуємо Володимиру Костці - Чумаку за те, що він був готовим у юнацтві покласти все за волю України, і наші найглибші співчуття йдуть до його дружини Катерини, його дітей Діани та Андрія та їх подружжя, і онукам Володимира.
Нехай чужа земля Австралії, як його останнє місце відпочинку, назавжди стане місцем миру і спокою, за яку він боровся і так прагнув, у своїй рідній Україні.
Слава Україні! Героям Слава!