КУЛЬТУРНОМУ ЦЕНТРУ ТА ПЛОЩІ УКРАЇНИ В БРАЗИЛІЇ БУТИ!

П'ятниця, 14 лютого 2020 07:51 Автор  Марта Патика
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Дружина Посла України в Бразилії Фабіана Троненко, перебуваючи вчора в м. Марінгá-штат Паранá, взяла участь в робочому ланчі з Українською Громадою міста та віце-мером Едсоном Скабора, якого супроводжували його дружина Міріан і секретар мерії Мігел Саллас.

Йшлося про отримання земельної ділянки розміром 2.659,49 кв.м для будівництва Українського Культурного Центру для Фольклорного гурту «Верховина», який робить визначний внесок у культурне життя громади міста.
За виділення землі подякували меру Марінги Уліссесу Мая, завдяки якому здійснилася мрія нашої громади, а також його заступнику Едсону Скабора, його чарівній дружині Міріан Скабора та секретарю Мігел Салласу за виділення двох земельних ділянок для української громади, як визнання її історичного, культурного та економічного внеску у розвиток міста!
Іншу ділянку виділено для будівництва Площі України, що буде знаходитися неподалік від Української церкви і буде зручною для відвідання.
Також подяку висловили усім членам гурту «Верховина» і друзям з Української громади м. Куритіба Маріо, Ілді та Софії Сидорак.

1 коментар

  • Коментувати Нагорняк  Володимир Неділя, 16 лютого 2020 07:24 Автор Нагорняк Володимир

    Добрий день! Можу запропонувати дієву співпрацю: 1. створення (українсько-англійського та англійсько-українського одночасно) дитячого двомовного міні-театру за принципом міні-вистави Володимира Нагорняка "УРОК ВИХОВАННЯ"; 2.створення авторського Володимира Нагорняка сайту "МЕТЕЛИКИ ПЕРШОГО ВСЕСВІТУ" для дітей 2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13, 14 та 15-ти років відповідно та адресно; 3. створення соціального посібника за творчістю Т.Шевченка та власною письменницькою творчістю "ТАРАСОВІ ПАРАЛЕЛІ"; 4. виставка "ПІДРУЧНИК СОВІСТІ" (авторський жанр В.Нагорняка "херсонські витрішки" з малюнками Олександра Журби) https://vseosvita.ua/user/id170425 knygaditjam.at.ua

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається