КУЛЬТУРНОМУ ЦЕНТРУ ТА ПЛОЩІ УКРАЇНИ В БРАЗИЛІЇ БУТИ!

П'ятниця, 14 лютого 2020 07:51 Автор  Марта Патика Опубліковано в Українці в світі
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Дружина Посла України в Бразилії Фабіана Троненко, перебуваючи вчора в м. Марінгá-штат Паранá, взяла участь в робочому ланчі з Українською Громадою міста та віце-мером Едсоном Скабора, якого супроводжували його дружина Міріан і секретар мерії Мігел Саллас.

Йшлося про отримання земельної ділянки розміром 2.659,49 кв.м для будівництва Українського Культурного Центру для Фольклорного гурту «Верховина», який робить визначний внесок у культурне життя громади міста.
За виділення землі подякували меру Марінги Уліссесу Мая, завдяки якому здійснилася мрія нашої громади, а також його заступнику Едсону Скабора, його чарівній дружині Міріан Скабора та секретарю Мігел Салласу за виділення двох земельних ділянок для української громади, як визнання її історичного, культурного та економічного внеску у розвиток міста!
Іншу ділянку виділено для будівництва Площі України, що буде знаходитися неподалік від Української церкви і буде зручною для відвідання.
Також подяку висловили усім членам гурту «Верховина» і друзям з Української громади м. Куритіба Маріо, Ілді та Софії Сидорак.