Письменник з України презентував у Нью-Йорку книгу

П'ятниця, 14 лютого 2020 08:45 Автор  Оксана Козак Опубліковано в Українці в світі
Оцініть матеріал!
(0 голосів)
Письменник з України презентував у Нью-Йорку книгу Фото: Bogdan Grytsiv, Dora Chomiak у Facebook

Український письменник Артем Чех презентував у Колумбійському університеті в Нью-Йорку свою книжку «Точка нуль», про війну, написану ним під час служби в зоні АТО.

Письменник розповів про власний шлях у літературній творчості, війну на сході України, зачитав уривки із презентованого твору під час заходу, який організувала волонтерська організація «Разом для України», - повідомляє інформаційний портал української діаспори "Стожари" з посиланням на Укрінформ.

«Коли я потрапив до війська, то відразу почав записувати власні враження та спостереження. Робив замальовки та нариси, які публікував у вигляді авторської колонки на сайті ТСН», - розповів письменник.

1581668228 504

Після завершення служби (травень 2015-го – липень 2015 року) Чех, за його словами, зібрав усі публікації та записи й видав книжку під назвою «Точка нуль».

Артем Чех (Артем Чередник) народився 1985 року на Черкащині. Почав писати із середини 2000-х. Автор низки романів та інших прозових творів. 2007 року став переможцем конкурсу від видавництва «Фоліо» «Міський молодіжний роман».