У столиці Білорусі Мінську пройшли заходи до 149-ї річниці від дня народження Лесі Українки Рекомендовані

Середа, 26 лютого 2020 08:03 Автор  Марта Патика Опубліковано в Українці в світі
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

25 лютого з покладання квітів до меморіальної дошки Лесі Українці, розташованої на одній з центральних вулиць Мінська, розпочалася низка заходів присвячених 149-й річниці від дня народження знаменитої української поетеси.

 Про це повідомляє Посольство України в Республіці Білорусь у Facebook.

"Крім співробітників Посольства та представників української діаспори Білорусі у заході взяли участь вчителі та учні середньої школи №21 м.Мінська, які вивчають творчість Л.Українки в рамках шкільної програми", - йдеться у повідомленні.

Цього ж дня Посол України в Республіці Білорусь Ігор Кизим, разом з Директором Національної бібліотеки Республіки Білорусь Романом Мотульським відкрили у приміщенні бібліотеки книжкову виставку, присвячену творчості Л.Українки. На сформованій з фондів бібліотеки виставці представлені як сучасні так і раритетні видання поетеси. Під час заходу, з метою художнього оформлення експозиції, Ігор Кизим передав Роману Мотульському портрет Л.Українки.

Крім цього, у будинку Білоруського товариства дружби і культурних зв'язків з зарубіжними країнами відбувся творчий вечір присвячений пам'яті Л.Українки за участі білоруських поетів, творчих колективів Білорусі та української громади країни. Пролунали вірші та пісні на слова української поетеси.

В рамках заходу представники Посольства України в урочистій атмосфері вручили декілька посвідчень закордонного українця.

1295849226698752 o1

1609166933590016 o1