"Вірус російської пропаганди - страшніший за короновірус!", - акція активістів української громади під російським посольством у Лісабоні Рекомендовані

Середа, 26 лютого 2020 09:54 Автор  Марта Патика Опубліковано в Українці в світі
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Вірус російської пропаганди - страшніший за коронавірус! З таким гаслом активісти української громади в Португалії провели акцію під російським посольством у Лісабоні

Про це  повідомив голова Спілки українців у Португалії Павло Садоха в Facebook.

"Спровокувати паніку, посіяти хаос у всіх країнах, які не погоджуються на московську архітектуру співвідносин у Світі, це основні методи зовнішньої політики Росії", - йдеться у повідомленні..

"У Москви немає ні моральних, ні безпекових гальм щодо методів досягнення світового домінування. Чим гірше у Світі, тим краще для Росії, для якої вирішення внутрішніх соціальних питань базується на екстенсивній формулі «Крим наш».

Тому, маючи за плечима вікову історію сусідства з московитами, українці за кордоном мають відповідальність донести світовим суспільствам про надзвичайно небезпечну загрозу, яку несе російський світ. Загрозу, яка вимірюється не тисячами інфікованих хворих, але мільйонами жертв Голодоморів, голокостів та спровокованих воєн.

Від інфекційних епідемій людство швидко знаходить ліки, від ідеологічних епідемій деякі країни не оговтуються століттями", - зазначають українці Португалії.