Українські - одні з найкращих у рейтингу навчальних закладів Польщі

Понеділок, 14 січня 2019 09:28 Автор  Ольга Мельник
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)
Українські - одні з найкращих у рейтингу навчальних закладів Польщі Фото - perspektywy.pl/portal

У рейтингу найкращих польських середніх навчальних закладів українські ліцеї зайняли високі місця.

Про це повідомляє інформаційний портал української  діаспори "Стожари" з посиланням на видання "Наше Слово".

У Польщі опубліковано 21-й рейтинг веб-сайту Рerspektywy.pl. Це сайт, котрий спеціалізується на тематиці освіти та навчання. Серед 500 найкращих польських середніх шкіл є українські ліцеї у Перемишлі та Білому Борі.

У загальному списку ліцей при комплексі Загальноосвітніх шкіл № 2 ім. Маркіяна Шашкевича в Перемишлі зайняв 185 місце.

Ліцей з українською мовою навчання ім. Тараса Шевченка в Білому Борі був 224 (минулого року він посів 341 місце). Також цей ліцей був найкращим у престижному рейтингу серед шкіл Щецінського повіту. Слід згадати, що білобірчани опинилися серед найкращих ліцеїв не вперше, але це перша школа з українською мовою навчання, яка до нього потрапила ще в 2011 р.

Ліцей з українською мовою навчання у Ґурові-Ілавецькому був 645 у рейтингу.

Загальноосвітні ліцеї оцінювали на основі трьох критеріїв: успіхи навчального закладу в олімпіадах, результати атестатів зрілості з обов’язкових предметів і результати атестатів зрілості з необов’язкових предметів.

Отримання місця на чолі загальнонаціонального рейтингу вищих шкіл освітнього Фонду «Перспективи» – це заслужена причина гордості для кожної середньої школи: свідчить про гарну атмосферу в закладі, створену вчителями, та амбітність учнів. Часто школи хваляться цим успіхом на своїх офіційних шкільних сайтах, оскільки саме цим приваблюють майбутніх учнів.

Відповідно до принципів, затверджених освітнім Фондом, ті, які опинилися у рейтингу, мають право використовувати в 2019 році почесне звання „Золотої”, „Срібної” та „Бронзової” школи 2019 року.

pr

Український ліцей у Перемишлі відповідно до місця у рейтингу має „золоту” графічну оцінку якості, білобірчани – „срібну”, а ліцей з Ґурова-Ілавецького – „бронзову”.  Вітаємо!

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається